+420 775 010 770 info@emi-tech.cz

PROTIHLUKOVÁ ŽALUZIE

 

účinné řešení pro snížení hluku

 

Protihluková žaluzie:

Účinná odpověď na hluk v průmyslových provozech

protihluková žaluzie určená pro hlučné provozy

Protihluková žaluzie je klíčovým prvkem vzduchotechniky, který nejenže snižuje hluk, ale také může být využit jako estetický doplněk. Prozkoumejme jejich výhody, využití a možnosti přizpůsobení.

Účinný Útlum Hluku

Hlučné provozy a strojírenské závody často potřebují účinné řešení pro snížení hluku. Protihlukové žaluzie jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysokou úroveň odhlučnění provozu, což přispívá k lepšímu pracovnímu prostředí a pohodě zaměstnanců.

Všestranné Využití

Protihlukové žaluzie nejsou jen o útlumu hluku. Mohou také sloužit jako koncový prvek pro ventilační systémy. Jsou ideální pro prostory, kde není dostatečně místa pro tradiční tlumiče hluku nebo kde by jejich instalace byla pohledově nevhodná.

Široká Škála Materiálů a Možností Přizpůsobení

Naše protihlukové žaluzie jsou standardně vyrobeny z pozinkovaného plechu. Nicméně, nabízíme také možnost výběru jiných materiálů, jako je nerezový plech nebo hliník, v závislosti na vašich potřebách a požadavcích.

Kvalitní Izolace

Při výrobě našich protihlukových žaluzií používáme pouze nejkvalitnější izolační materiály, abychom zajistili maximální účinnost a dlouhou životnost produktu.

Novinka!!

S rostoucím povědomím o potřebě snížení hluku v průmyslových prostředích přichází nový trend využití protihlukových žaluzií. Tyto žaluzie se stávají stále populárnější volbou jako akustický prvek k útlumu hluku v kontejnerech pro diesel agregáty.

Díky své schopnosti efektivně snižovat hluk a zlepšovat pracovní podmínky se protihlukové žaluzie staly ideálním řešením pro průmyslové provozy, kde je hluk z dieselových agregátů často problémem.

Protidešťová žaluzie
Protidešťová žaluzie
Protidešťová žaluzie
Protidešťová žaluzie

Vaše spokojenost je naší prioritou

Kontaktovat
WhatsApp chat