+420 775 010 770 info@emi-tech.cz

PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost působí  v oblasti vývoje a realizace výrobků z plechu řadu let. Nynější spolupráce s investory nám umožňuje bleskový růst v této oblasti. Zpracování plechu v Karlových Varech

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA Z PLECHU

Dokážeme z plechu vyrobit prakticky cokoliv. Za rozumné peníze a na míru. To je naše heslo. Sháníte dílenský stůl, ale potřebujete přesné rozměry? Neváhejte se nám ozvat, navrhneme, vyrobíme, dovezeme.

E-SHOP

Dílenský nábytek | Zahradní vybavení | Vychytávky z plechu | Pro obce – plakátovací plocha, pultový panel | E-Shop pro Vás připravujeme, prosím buďte trpěliví.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA Z PLECHU

Specializujeme se na zakázkovou výrobu z plechu. Černý plech | Nerezový plech | Hliníkový plech | Můžete si vybrat ze základního vzorníku RAL. Vyrobíme Vám dílenský nábytek na míru včetně polic, věšáku a dalšího vybavení. Našim zákazníkům nabízíme : stříhání plechuohýbání plechuděrování plechuvysekávání plechusvařování plechupájení plechuzámečnické práce, zpracování plechu,  návrh zakázky z plechu ve 3D

NAŠE ZÁZEMÍ

EMI-TECH

Zabýváme se kompletním zpracováním plechu. Ohýbání, děrování, stříhání, vysekávání, svařování, pájení. Váš projekt navrhneme a vyrobíme.  Nabízíme Vám 3D realizaci návrhu.

 

WWW.EMI-TECH.CZ

IČ: 88194442

DIČ: 8604022427

Adresa kanceláře: Sokolovská 120/149 Karlovy Vary 36005

Adresa výroby: Bor ev. 15 Sadov-Bor 36001

Zakázková výroba

Ohýbání plechu

Stříhání plechu

Děrování plechu

Vysekávání plechu

 

 

Svařování

Svařování MIG/MAG

Svařování TIG

Bodové svařování

Pájení

 

 

Inženýrské služby

Návrh projektů

Realizace projektů

Výkresová dokumentace

3D náhled zakázky

 

 

Vzduchotechnika

Vzduchotechnické komponenty

Vzduchotechnické průchodky

 Kruhové, čtyřhrané průchodky

Realizace na míru

 

WhatsApp chat