+420 775 010 770 info@emi-tech.cz

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Stříhání plechu, ohýbání plechu, děrování plechu, vysekávání plechu, svařování plechu, pájení plechu, zámečnické práce, návrh zakázky z plechu ve 3D .
Vyrábíme díly z plechu na zakázku.

Výroba z Plechu

Dokážeme z plechu vyrobit prakticky cokoliv. Za rozumné peníze a na míru. To je naše heslo. Našim zákazníkům nabízíme : stříhání plechuohýbání plechuděrování plechuvysekávání plechusvařování plechupájení plechuzámečnické prácenávrh zakázky z plechu ve 3D .

VÝROBA Z PLECHU NA ZAKÁZKU

Jak to u nás funguje?

 

ZASLÁNÍ POPTÁVKY

Zašlete nám poptávku přes kontaktní formulář či emailem. Poradíme si s většinou formátu. Pokud nevyužíváte software na rýsování , můžete nám poslat naskenovaný návrh.

CENOVÁ NABÍDKA

Další významný krok v zakázkové výrobě, je potvrzení cenové nabídky. Po Vašem schválení zahájíme výrobu.
w

KONZULTACE

Po obdržení poptávky Vás budeme kontaktovat s návrhem řešení. Pracujeme s profesionálním programem, který využívá 3D náhledů finálního výrobku.

PŘEDÁNÍ VÝROBKU

Nyní máme Vaše výrobky připravené k odeslání. Je jen na Vás jakou formu zvolíte. Nabízíme dle rozměrů a váhy prověřené tuzemské přepravce

Výrobní postup

 • Vznik programu pro vysekávací centrum a ohraňovací lis:
  • Nejprve vznikne v 3D konstrukčním programu návrh jednotlivých dílů a pak i celého výrobku, který je v sestavě složen z jednotlivých dílů. Díky tomuto postupu je zajištěno, že jednotlivé díly do sebe zapadají, všechny otvory pro spojovací materiál jsou na správných místech a jestli nedochází ke kolizi jednotlivých dílů.
  • 3D modely jednotlivých součástí jsou pak převedeny na 2D rozviny obsahující jak vysekávací kontury, tak i označení ohybů.
  • Tyto 2D rozviny jsou pak načteny do programu programující vysekávací centrum a ohýbací lis. Rozviny jsou osazeny jednotlivé plechové tabule a vysekávací kontury jsou osazeny nástroji. Ohyby jsou naprogramovány pro ohýbací lis, kdy dojde k určení postupů jednotlivých ohybů, nastavení parametrů ohybu a osazení pasujícími nástroji.
 • Do vysekávacího centra se nahraje vygenerovaný program, který jednak obsahuje informace o plechu, potřebné nástroje a pak všechny informace pro vysekání dílu. Pak se tento program spustí a pracovní plocha centra je osazena v programu specifikovaným plechem.
 • Do ohraňovacího lisu se nahraje vygenerovaný program, který jednak obsahuje informace o plechu, potřebné nástroje a pak všechny informace pro ohyb dílu.
 • Vysekané a pak do správného tvaru ohnuté díly jdou pak na konečnou montáž nebo jdou do práškové lakovny, kde jsou nalakovány požadovanou RAL barvou.
 • Když konečná montáž obsahuje svařování jednotlivých dílů do konstrukčního celku, tak dochází k práškovému lakovaní až po tomto kroku výrobního procesu.
 • Konečná montáž výrobků je pak provedena pomocí nýtů (nerozebíratelné spojení dílů) nebo pomocí šroubů (rozebíratelné spojení dílů).
 • Po montáži dojde k zabalení hotových výrobků a pak k jejich expedici.
 • Po jednotlivých výrobních krocích dochází ke kontrole kvality jednotlivých dílů a kroků výrobního procesu. Kontroluje se rozměrová přesnost a kvalita jednotlivých operací jako je svařování, lakování atd…

UKÁZKA NAŠÍ PRÁCE

NENAŠLI JSTE VHODNÝ VÝROBEK?

NAPIŠTE NÁM.

JSME PŘECI ZAKÁZKOVÁ VÝROBA.

Poptávka výroby

Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou.

10 + 4 =

WhatsApp chat