+420 775 010 770 info@emi-tech.cz

VÝROBA VZDUCHOTECHNIKY NA ZAKÁZKU

Jsme specialisty v oblasti vzduchotechniky. Navrhneme Vám vzduchotechnický kanál,střešní průchodky pro vzduchovody na zakázku.

Využijte naší výrobní kapacity a staňte se našim partnerem.

VZDUCHOTECHNIKA

Vzduchotechnika je zařízení zabývající se úpravou/přepravou vzduchu . Mezi hlavní úpravy patří: chlazení, ohřívání, filtrace, sušení. Naše firma vyrábí na zakázku vzduchotechnické komponenty z plechu. Používáme pouze kvalitní materiály. Zařízení navrhneme a vyrobíme na zakázku. Mezi naše poslední zakázky patří : Potrubí a klapky pro uvolnění tlaku z uzavřeného prostoru v případě výbuchu uvnitř elektrické rozvodné stanice. Masivní konstrukce z 2 mm tlustého ocelového plechu,kompletně svařovaná. Vzduchotechnické potrubí skrz střechu – firma PRECHTL. Izolované průduchy skrz střechu vyrobeny z kvalitní plechové konstrukce.

PODÍVEJTE SE NA NAŠE PROJEKTY

Začalo to hrubým náčrtem poptávky na papír a vznikla z toho masivní konstrukce z plechu pro německou firmu zabývající se vzduchotechnikou.

Zakázková výroba – Vzduchotechnika pro firmu PRECHTL. Masivní 2,5m široká konstrukce z kvalitního plechu. Navrhnuto a vyrobeno na přání zákazníka.

Zakázková výroba

Ohýbání plechu

Stříhání plechu

Děrování plechu

Vysekávání plechu

 

 

Svařování

Svařování MIG/MAG

Svařování TIG

Bodové svařování

Pájení

 

 

Inženýrské služby

Návrh projektů

Realizace projektů

Výkresová dokumentace

3D náhled zakázky

 

 

Vzduchotechnika

Vzduchotechnické komponenty

Vzduchotechnické průchodky

 Kruhové, čtyřhrané průchodky

Realizace na míru

 

WhatsApp chat