+420 775 010 770 info@emi-tech.cz

NAŠE SLUŽBY

Zakázková Výroba

Dokážeme z plechu vyrobit prakticky cokoliv. Za rozumné peníze a na míru. To je naše heslo. Našim zákazníkům nabízíme : stříhání plechuohýbání plechuděrování plechuvysekávání plechusvařování plechupájení plechuzámečnické prácenávrh zakázky z plechu ve 3D .

Svařování - Pájení

Naše společnost nabízí nejrozšířenější druhy svařování. Svařování v ochranné atmosféře technologií MIG/MAG, TIG. Bodové odporové svařování. Svařujeme nerezový plech, černý plech, bodujeme pozinkovaný plech. Dále také pájíme / letujeme pozinkovaný plech. Svařování v Karlových Varech.

Inženýrské Služby

Našim zákazníkům nabízíme kompletní inženýrské služby. Pomáháme s návrhy projektů soukromníkům, živnostníkům, ale také velkým společnostem. Zajístíme kompletní výkresovou dokumentaci s 3D náhledem zakázky. Přeneste část zodpovědnosti na nás a my pomůžeme Vašemu obchodu růst.

Vzduchotechnika

Vzduchotechnika je zařízení zabývající se úpravou/přepravou vzduchu . Mezi hlavní úpravy patří: chlazení, ohřívání, filtrace, sušení. Naše firma vyrábí na zakázku vzduchotechnické komponenty z plechu. Zařízení navrhneme a vyrobíme na zakázku. Vzduchotechnika Karlovy Vary.

Poptávka výroby

Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou.

15 + 7 =

WhatsApp chat